Haberler

Elon Musk’ın annesi Maye Musk: Oğlumun garajında uyuyorum

Tesla ve Space X’in kurucusu Elon Musk’ın annesi Maye Musk, oğlunu ziyarete gittiğinde garajda kaldığını söyledi.

Dünyanın en zengin iş insanlarından Elon Musk’ın annesi Maye Musk oğluyla ilgili çarpıcı bir açıklamada bulundu.50 yıldır mankenlik yapan yıldız, İngiliz gazetesi The Times’a verdiği röportajda oğlunun mal mülk konusuyla çok fazla ilgilenmediğini hatta bir evinin bile olmadığını paylaştı.Musk’ın arkadaşlarının evinde kaldığını belirten 74 yaşındaki model, oğlunu ziyaret etmek için Teksas’a gittiğinde garajda kalmak zorunda kaldığını söyledi.Musk konuşmasına “Roket sahasının yakınında lüks bir eviniz olamıyor” diye devam etti.Oğlunun 2026 yılına kadar insanları Mars’a gönderme hayaliyle ilgili konuşan Musk, bu seyahat konusunda çok istekli olmadığını belirtti.Musk, “6 aylık bir hazırlanma ve tecrit sürecine girmeniz gerekiyor, bu da bana pek çekici gelmiyor açıkçası ama çocuklarım yapmamı isterse elbette yapacağım” açıklamasında bulundu.Öte yandan, milyaderin 1994 yılında beraber olduğu eski sevgilisi Jennifer Gwynne, milyarderin kişisel fotoğraflarını açık artırmaya çıkardı.Musk’ın gençlik yıllarındaki fotoğraflarını satışa çıkaran Gwynne, kazandığı parayla oğlunun üniversite eğitimini karşılayacağını paylaştı.
İkili Pensilvanya Üniversitesi’nde tanışmış ve bir sene birlikte olmuştu.Güney Karolina’da hayatını sürdüren Gwynne, açık artırmadan en az 10 bin dolar elde etmeyi planladığını belirtti. Gwynne, milyarderin hayallerini kovalamak için Palo Alto’ya gittiğini ve kendisini terk ettiğini söyledi.
DailyMail’e konuşan 48 yaşındaki Gwynne, Musk ile ilişkilerinin ‘tatlı’ olduğunu ama yeterince şevkat dolu olmadığını paylaştı. 

İlk Türk Gemisi Muavenet World of Warships’e Ekleniyor

Dünyaca ünlü denizcilik MMO oyunu World of Warships’in yayıncısı ve geliştiricisi Wargaming, Muavenet muhribini oyuna dahil etti. Türk gemisinin oyuna eklenmesini, ünlü oyuncu Murat Serezli tarafından seslendirilen ilk Türk komutan içeriğinin eklenmesi takip edecek. Türk Oyuncu Topluluğu Seslendirme için Murat Serezli’yi Seçti Erken Erişim’de 24 Mayıs’tan itibaren oyun içinde mevcut olan Türk muhribi Muavenet, yeni […]

Read More

ALFABE EĞİTİM DÜNYASI

Alfabe Eğitim Dünyası – Nitelikli Eğitimin AdresiHizmetiçi EğitimlerGrup SüpervizyonlarıOtomasyon Sistemi

Read More

Ankara-Sivas hızlı tren ile 2 saat

Ankara-Sivas Hızlı Tren Hattı, bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla hizmete açılacak. Yetkililer, bu hatla Ankara-Sivas arasının iki saat, Ankara-Yozgat arasının da bir saat olacağını söyledi. Dün akşam canlı yayında rahatsızlanan Erdoğan, programın sonunda yaptığı kısa konuşmada açılışa katılacağının sinyalini verdi. Ancak Erdoğan’ın resmin programı henüz duyurulmadı. Sivas-Ankara hattında sekiz istasyon bulunacak: -Elmadağ, Kırıkkale, […]

Read More