Haberler

TikTok, BKM ile İstanbul Komedi Festivali’nde

TikTok ve Beşiktaş Kültür Merkezi BKM önemli bir iş birliğine imza attı. Eğlence ve yaratıcılığı bir araya getirmek amacıyla BKM’nin eğlence partneri olan TikTok, ortaklığa ilk adımı İstanbul Komedi Festivali’ nde atacak.
Popüler eğlence platformu TikTok ve Türkiye’nin en üretken kültür-sanat kuruluşlarından Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) önemli bir iş birliğine imza attı.
BKM organizasyonunda beşinci kez düzenlenecek olan İstanbul Komedi Festivali, mizahın yıldız isimlerini ağırlamaya hazırlanıyor. Sanata ‘dikey bir açı’ kazandırma adına somut ve sağlam adımlar atmaya çalışan TikTok, 11 Kasım – 12 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek olan festivale hem uygulama içinde hem de dışında çeşitli kampanyalar ve etkinliklerle destek verecek.
TikTok Türkiye Sözcüsü Emir Gelen, dünya çapında her ay 1 milyardan fazla insan eğlenmek, kendisini ifade etmek ve yeni yetenekler keşfetmek için TikTok’a geldiğine dikkati çekerek, tiyatrodan sinemaya, mizahtan müziğe ve eğlenceye, yaratıcılığın her alanında etki gösterecek uzun süreli bir birliktelikten onur duyduklarını, bu iş birliğiyle hem TikTok’taki yıldızların parlayacağını, hem de topluluğumuzun BKM projeleriyle daha da yakınlaşacağını düşündüklerini söyledi.
BKM CEO’su Zümrüt Arol Bekçe de, özgün içerik üreticisi olarak BKM’nin; içeriğinin bu yoğunlukla paylaşıldığı, özellikle Z Kuşağı’nın neredeyse tamamının yer aldığı bu mecraya uzak kalması düşünülemez olduğunu ifade ederek, “Canlı performans tarafında ise ilk defa özel projelerle iş birliğimizi daha sağlam bir noktaya taşıdık. TikTok’la iş birliği yapmak ve yan yana yürümek bizim için gurur verici. Bizi izlemeye devam edin!” dedi.
Öte yandan 200’ü aşan performansla İstanbul’un 10 ilçesinde, 27 farklı mekanda gerçekleşecek festivalin programında yer alan isimlerden bazıları şunlar:
Demet Akbağ, Şener Şen, Ali Poyrazoğlu, Esra Dermancıoğlu, Gani Müjde, Sunay Akın, Berfu & Eser Yenenler, Mesut Süre, Levent Erden, Lesli Karavil ve İngiltere’nin en ünlü komedi kulüplerinde sahne alan Joe Sutherland. 

Gülben Ergen ve Buket Aydın yan yana geldi, skandallar ortaya döküldü! – video haber

Şarkıcı Gülben Ergen, Buket Aydın’ın Haber Global kanalında sunduğu ‘Yüz Yüze’ programa konuk oldu. Gülben Ergen’in ve Buket Aydın’ın skandalları tek tek ortaya çıktı. #GülbenErgen #BuketAydın #SibelCan #BilalÖzcan #PınarEliçe #DidemDelen #BeyazMagazin Beyaz Magazin YouTube Kanalına Abone Olmayı unutmayın. Share on Social Media twitter facebookwhatsapp

Read More

Kenan İmirzalıoğlu neden isyan etti? – video haber

Kenan İmirzalıoğlu isyan etti. Abone ol ve magazin dünyasından son gelişmelerden ilk senin haberin olsun🔔 https://www.youtube.com/channel/UCvDQe2TCHSlg2YMAQbl75Pg?sub_confirmation=1 Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın📢 https://www.youtube.com/channel/UCndsdUW_oPLqpQJY9J8oIRg/join Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, magazin haberleri ve magazine ait tüm gelişmelerle karşınızda. Fahriye Evcen, Burak Özçivit, Kenan İmirzalıoğlu Sinem Kobal, Barış Arduç, Merve Dizdar, Hande Erçel, Bensu Soral, Kerem […]

Read More

Serkan Çayoğlu partnerini kendisi mi seçiyor? – video haber

Serkan Çayoğlu partnerini kendisi mi seçiyor? Abone ol ve magazin dünyasından son gelişmelerden ilk senin haberin olsun🔔 https://www.youtube.com/channel/UCvDQe2TCHSlg2YMAQbl75Pg?sub_confirmation=1 Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın📢 https://www.youtube.com/channel/UCndsdUW_oPLqpQJY9J8oIRg/join Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, magazin haberleri ve magazine ait tüm gelişmelerle karşınızda. Fahriye Evcen, Burak Özçivit, Kenan İmirzalıoğlu Sinem Kobal, Barış Arduç, Merve Dizdar, Hande Erçel, Bensu […]

Read More