Haberler

Türk Oyuncuların World Of Warships Oynamaya Başlaması İçin Beş Neden

Wargaming’in gerçekçi ve kapsayıcı denizcilik ve savaş oyunu World of Warships, gemi tutkunlarının yanı sıra, strateji oyun severlerinin de ilgisini çekiyor. Dünya tarihine damgasını vuran gerçek gemileri de içeren World of Warships’te artık biz de varız!

Türk gemisi Muavenet ve Türkçe konuşan ilk komutan ile World of Warships, Türk oyunculara benzersiz bir deneyim sunuyor. Tüm bunlar World of Warships’in serin sularına dalmak için fazlasıyla yeterli sebepler olsa da heyecanınızı daha da katlayacak bazı nedenleri bir araya getirdik.

  1. Kültürel Gurur ve Bağlantı:

Türk oyuncular için Muavenet gemisinin ve yeni, ünlü, Türkçe konuşan komutanın eklenmesi, ulusumuzun denizcilik mirasını sanal bir ortamda deneyimleme ve kutlama fırsatı sunuyor. Tarihi açıdan önemli bir Türk gemisine ve ünlü bir donanma komutanına komuta ederek oyuncular, oyunla daha güçlü bir kültürel bağ kurabilecekler.

  1. Tarihsel Gerçeklik:

World of Warships tarihsel doğruluğa gösterdiği özenle tanınıyor ve Muavenet gemisi ile yeni komutanın eklenmesi de bir istisna değil. Türk oyuncular, gerçek bir G sınıfı muhrip olan Muavenet’in yeteneklerini ve önemini ilk elden deneyimleyebilecekler.

  1. Benzersiz Oyun Deneyimi:

Muavenet’in yüksek hızı, manevra kabiliyeti ve güçlü silahlarıyla birleşerek Türk oyuncular için benzersiz bir oyun deneyimi sunuyor. Geminin çok yönlülüğü, oyuncuların hem su üstü gemileri hem de denizaltılarla çatışmasına olanak tanıyarak farklı savaş senaryolarına uyum sağlamak için çeşitli stratejik olasılıklar sunuyor.

  1. Küresel Topluluğun Bir Parçası Olmak:

World of Warships’e bir Türk oyuncu olarak katılmak, bireyleri denizcilik meraklılarından oluşan geniş bir küresel toplulukla da bir araya getiriyor. Oyuncular, oyunda Türkiye’yi temsil ederek farklı kültürlerden diğer oyuncularla etkileşime girebilir, arkadaşlıklar kurabiliyor ve sanal denizlerde deneyimlerini paylaşabiliyorlar.

  1. Rekabetçi Ruh ve Zorluklar:

Türk oyuncular Muavenet ve ilk Türk Komutan ile deniz yolculuğuna çıkarken, heyecan verici rekabetçi savaşlara ve zorlu görevlere katılabilecek. Yeni Türkçe içeriğin eklenmesi, oyuncuların becerilerini geliştirmeleri ve deniz savaşında ustalık kazanmaları için yeni bir motivasyon sunuyor.

 

Genel olarak, Muavenet gemisine ve tamamen Türkçe konuşan komutana erişimi olan bir Türk oyuncu olarak World of Warships oynamaya başlamak, tarihi keşif, kültürel gurur ve yoğun deniz savaşı dünyasının kapılarını açıyor. Bu, farklı ve samimi bir oyun topluluğunda heyecan verici bir oyun deneyimi yaşarken, Türkiye’nin zengin denizcilik tarihine kendinizi kaptırmak için bulunmaz bir fırsat.

World of Warships eğer yeni bir oyuncuysanız, ilk Türkçe konuşan komutanı ÜCRETSİZ olarak edinme fırsatı veriyor. Siz de sanal denizcilik kariyerinize tamamen ÜCRETSİZ olarak atılmak için  bu bağlantıya tıklayabilir ve aşağıdaki oyun içi hediyelerle maceraya bir adım önde başlayabilirsiniz.

Hediye içerikleri:

250 Doblon

– 2,500,000 Kredi

– 7 günlük Premium Hesap

– İlk Türkçe konuşan komutan

İçki ve sigara satışı yasak kapsamı genişletildi

Resmi Gazete’de yayımlanan değişiklikle birlikte alkol ve tütün ürünleri satışının yasak olduğu yerlerin kapsamı genişletildi. Tarım ve Orman Bakanlığı, tütün mamulleri ve alkollü içkilerin satışına ve sunumuna ilişkin usul ve esaslar hakkında yönetmelikte değişiklik yaptı. Sağlık, eğitim ve öğretim, kültür ve spor hizmeti verilen yerlerdeki alkol ve tütün satışı yasağı, bu yerlerin “eklentileri, açık alanları […]

Read More

FED Başkanı Powell’ın piyasalara verdiği mesajlar

ABD Merkez Bankası (Fed) piyasaların merakla beklediği faiz kararını açıkladı. Fed beklentiler dahilinde politika faizini sabit tuttu ancak enflasyonla mücadele kapsamında bu yıl bir kez daha faiz artıracağı tahmininde bulundu. Fed Başkanı Jerome Powell, gerekli görmeleri halinde para politikasında sıkılaşmanın devam edeceğini söyledi. Fed, Çarşamba günü açıkladığı kararla politika faiz aralığını yüzde 5,25-5,50’de sabit tuttu. […]

Read More

Ekonomistlerin faiz tahminleri

TCMB Para Politikası Kurulu (PPK), Merkez Bankası Başkanı Hafize Gaye Erkan başkanlığında bugün toplanacak. Toplantı sonrası TSİ 14.00’te faiz kararı açıklanacak. Merkez Bankası, Hafize Gaye Erkan’ın göreve atanması sonrası faiz indirimi sürecine 27 ay sonra son vermiş, son 3 PPK toplantısında politika faizini yüzde 16,5 artırmıştı. Politika faizi, Haziran ayında 650 baz puan artışla yüzde […]

Read More